Scripting

Jestliže se nedají Vaše data a procesy analyzovat standardním způsobem nebo byste chtěli jednoduše automatizovat nebo optimalizovat některé pracovní kroky, pak Vás rádi podpoříme: Odvodíme speciální statistické metody a postupy pro Váš okruh úkolů a převedeme je do Vašeho statistického programu. Přitom se neustále věnujeme Vašim specifickým požadavkům a zaručujeme tak individuální řešení. Náš servis se při tom vztahuje na všechny běžné statistické programy. Například rozšíříme Váš JMP software o individuální scripting-tools do multivariátní statistiky, statistického plánování experimentu a analýzy dat. Samozřejmě podpoříme i Vaše spolupracovníky při používání našeho scriptu.

Máte dotazy k Vámi využívanému statistickému programu nebo se vyskytly problémy s tím spojené? Pak využijte náš individuální software-coaching s našimi kompetentními spolupracovníky.

Příklady scriptingu

Výpočet ROC (receiver-operator characteristic)- křivek v JMP: S tímto scripting toolem poskytujeme našim zákazníkům aplikačně orientovaný program k výpočtu sensitivity a specifičnosti, k zobrazení odpovídajících ROC křivek, jakož i ke stanovení AUC hodnoty (area under the curve) při diagnostickém testu. Na rozdíl od standardních řešení je náš JMP script založen na nejnovějších vědeckých poznatcích a obsahuje výpočet a zobrazení konfidenčních pásem ROC- křivek.

 

           
Máte další dotazy, my Vám rádi poradíme ! phone: +49 (0)5542 - 93300
email: vertrieb@statcon.de